3rd KWU Kyokushin World Championship, Jekaterynburg Rosja 9-10.12.2017

Agata Winiarska (kat. kobiet do 70 kg) wygrała Mistrzostwa Świata KWU 2017.

Ponadto srebro wywalczyła Aleksandra Karpuk (kat. kobiet pow. 70 kg) z Postomina obecnie trenująca w PAS w Gdyni, a trzecie miejsce wywalczył Marek Wolny (kat. mężczyzn do 90 kg) z Tarnowskich Gór.

3 Mistrzostwa Świata KWU (Kyokushin World Union) miały oprawę godną największych imprez sportowych w najpopularniejszych sportach olimpijskich. Wystrój hali, hotel, niezwykle widowiskowa ceremonia otwarcia i dekoracja zawodników nie miała sobie równych w historii światowego kyokushin i biła na głowę dotąd niedoścignione turnieje w Japonii.

Archiwum – dzień pierwszy.

Minął pierwszy dzień Mistrzostw Świata KWU. Z trzynastoosobowej reprezentacji polaków na trzecim miejscu uplasował się Marek Wolny (kat. mężczyzn do 90 kg) z Tarnowskich Gór, a w niedzielnych finałach zawalczą o złoto Agata Winiarska (kat. kobiet do 70 kg) z Wrocławia oraz Aleksandra Karpuk (kat. kobiet pow. 70 kg) z Postomina. Transmisja On-line 10.12.2017. (od godz.13:00 polskiego czasu – otwarcie, potem finały).

Turniej stoi na bardzo wysokim poziomie sportowym i niespotykanym w kyokushin poziomie organizacyjnym.

Transmisja On-line 9.12.2017 od ok godz.: 6:00