3rd Polish Fighter’s Camp 28.02-2.03.2014

IMGP4379W dniach 28 lutego – 2 marca 2014 w Nałęczowie odbyła się już trzecia edycja Polish Fighters Camp. Instruktorami na seminarium byli Sensei Ryu Narushima 4. dan z Japonii oraz Sensei Lechi Kurbanov 3. dan z Czeczenii. Zgrupowanie prowadzone było pod kątem kumite. Przeprowadzony został także egzamin na stopnie kyu oraz shodan. W seminarium wzięło udział około 300 karateka z Polski, Holandii, Austrii, Białorusi i Niemiec i Litwy.

Relacja na stronie organizatora – Lubelski Klub karate Kyokushin

NEW! Galerie zdjęć organizatora – III Polish Fighters Camp

Pokaz Tameshiwari w wykonaniu Lechi Kurbanov, Nałęczów 2 marca 2014 na stronie onekyokushin.pl
Zdjęcia: Irma Dżoń

Archiwum:

Trening dla dzieci! – informacje.

3rd_polish_fighters_camp

3rd Polish Fighter’s Camp będzie wydarzeniem pokazującym siłę polskiego IKO. W Nałęczowie będzie wspólnie trenować ponad 270 zawodników i instruktorów.
Organizator prosi o przekazanie do waszych ćwiczących aby zabrali ze sobą poza karate-gi również dres i obuwie sportowe do treningu w terenie, ochraniacze osobiste (goleń – stopa, piąstkówki) oraz tarcze treningowe.
Ze względu na ilość uczestników minutowy program imprezy uległ zmianie i będzie podany przy rejestracji (po konsultacji z prowadzącymi).
Organizator prosi o stawienie się na sali w  się w piątek 28 lutego punktualnie o godz. 15.00
Pierwszy trening rozpocznie się wcześniej niż było podawane tj. o godz. 15.15

Shihan Jacek Czerniec zaprasza na 3rd Polish Fighter’s Camp 2014. Treningi poprowadzą sensei Lechi Kurbanov i instruktor Honbu sensei Ryu Narushima który przeprowadzi egzamin na kyu oraz Shodan. Zaplanowanych zostało sześć treningów poświęconych kumite, poza tym w piątek odbędą się badania psychomotoryczne dla zawodników, a w niedzielę sensei Kurbanov i sensei Narushima poprowadzą trening dla dzieci.
Szczegóły: