4th IKO Fighter’s Camp & 1st Young Lions Camp 27.02-1.03.2015

grupowe-4pfc-2015-kopiaW miniony weekend w Zespole Szkół im. Z. Chmielewskiego w Nałęczowie odbyła się czwarta edycja Polish Fighters Camp – seminarium karate poświęconego kumite. W tym roku treningi prowadzili sensei Makoto Akaichi i sensei Darmen Sadvokasov. Zajęcia obejmowały wiele aspektów przygotowania do kumite w tym przygotowanie ogólnosprawnościowe i specjalistyczne. Prowadzący szczegółowo tłumaczyli jak należy ćwiczyć a także wyjaśniali, dlaczego „tak właśnie” trzeba to robić.

Galeria na stronie organizatora

Równolegle odbywała się pierwsza edycja Young Lions Camp – zgrupowania dla dzieci poniżej 14 lat. Była to wyjątkowa okazja dla najmłodszych karateka do treningu pod okiem zagranicznych instruktorów. Obaj sensei poprowadzili treningi w sposób ciekawy tak dla samych uczestników, jak i dla wielu polskich instruktorów, którzy z uwagą obserwowali te zajęcia.

Podczas seminarium Sensei Akaishi, shihan Dadzibug i shihan Czerniec przeprowadzili egzamin na shodan oraz  stopnie kyu.

W seminarium wzięło udział 260 karateka z Polski i sześciu innych krajów.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi wielu zaangażowanych w organizację tego wydarzenia osób czwarty  Polish Fighters Camp przeszedł do historii jako event bardzo udany.

A każdej z osób, która przyłożyła do tego swoją rękę składamy serdeczne podziękowania. Osu!

Relacja ze strony organizatora Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin

Archiwum:

unnamedShihan Jacek Czerniec zaprasza na 4rd Polish Fighters Camp oraz 1st Young Lions Camp. Seminarium odbędzie się w Nałęczowie w dniach 27.02 – 01.03 2015 r.

camp_2014Zaproszenie, informacje

Uwagi organizatora i wstępny plan treningów

Rejestrować się będzie można poprzez stronę: www.ikopoland.com
w dniach 05 stycznia – 14 lutego 2015.r Podczas rejestracji online należy potwierdzić chęć udziału w Sayonara i egzaminie.

Na ikopoland.com będą zamieszczane szczegóły organizacyjne.

Seminarium poprowadzą sensei Darmen Sadvokasov z Rosji i sensei Makoto Akaishi z Japonii. Obaj mają na swoim koncie m.in. 4 miejsce Mistrzostw Świata Open i 1 miejsce Mistrzostw Japonii.