I Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Zamość 3.10.2015

DSC04619W sobotę 03 października 2015r., w hali sportowej Zespołu Szkół w Płoskiem został przeprowadzony I Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał Pan Konrad Dziuba Zastępca Wójta Gminy Zamość. Do rywalizacji przystąpiło 239 zawodników z 10 Klubów : Lublina, Leżajska, Jarosławia, Chełma Białej Podlaskiej, Radzynia Podlaskiego, Krosna, Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa oraz Rawy Ruskiej z Ukrainy.

komunikat końcowy

Relacja i galeria:

Na trzech matach sędziowało 20 sędziów. Ilość zawodników na Turnieju przełożyła się również na wysoki poziom walk. Każdy, kto przyszedł tego dnia na halę mógł być świadkiem nie tylko sportowej rywalizacji, poświęcenia  i wytrwałości młodych zawodników, ale mógł również poczuć udzielające się wszystkim emocje trenerów i rodziców. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwała wyspecjalizowana ekipa pogotowia ratunkowego. Zawody zakończyły się sukcesem sportowym dla wielu członków Klubu organizatora, który drużynowo zdobył I m-ce przed Leżajskiem i Biała Podlaską. Wszystkim trenerom, zawodnikom i rodzicom dziękujemy za przybycie.

sensei Krzysztof Policha

Archiwum:

plakat-01

Sensei Krzysztof Policha z Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin zaprasza na zawody do miejscowości Płoskie koło Zamościa. Zawody w kumite i kata dla dzieci, kadetów, młodzików oraz juniorów młodszych. Zgłoszenia do 30 września.