III Ogólnopolski Turniej IKO o Puchar Prezydenta Miasta Chełm 10.10.2015

chelm_2015_1W dniu 10.10.2015 odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO o Puchar Prezydenta Miasta Chełm. Organizatorem turnieju był Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie, a współorganizatorami Miasto Chełm, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie oraz Okręgowy Związek Karate w Lublinie. Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec 5 Dan, a organizatora reprezentował sensei Waldemar Kozioł 2 Dan. Turniej oficjalnie otworzyła Pani Elżbieta Bajkiewicz-Kaliszcuk, Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Chełm. W Turnieju wzięło udział 193 zawodników, w tym 15 zawodników z Rawy Ruskiej na Ukrainie. W turnieju uczestniczyli zawodnicy z 10 dużych ośrodków karate IKO Kyokushin.

komunikat_końcowy Chełm 2015

Relacja i galeria:

Zawody zostały rozegrane na trzech matach, w konkurencjach kata i kumite, w 35 kategoriach. Turniej zakończył się wręczeniem pucharów i dyplomów. Serdecznie dziękujemy zawodnikom, sędziom, sensei, opiekunom za przybycie do Chełma i udział w turnieju, oraz rodzicom naszych senpai i pozostałym osobom za pomoc w jego organizacji. Dziękujemy instytucjom i osobom prywatnym, wspierającym Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie.

Galeria wkrótce na stronie organizatora.

Archiwum:

chelm_2015Sensei Waldemar Kozioł z Klubu Karate Kyokushin „KANKU” w Chełmie zaprasza na turniej w kumite i kata dla dzieci, kadetów i młodzików. Zgłoszenia do 7 października.

Relacja z poprzedniej edycji zawodów.