IV Międzynarodowy Turniej Karate „IKO Galizia CUP” 27.09.2014

DSC_0407_Medium191 zawodników z 34 Dojo Internacional Karate Organization Kyokushin-kaikan (IKO) rywalizowało w IV edycji międzynarodowego turnieju karate „Polish Open IKO Galizia CUP”.

Wyniki – Polish Open Galizia Cup 2014

Relacja i galeria:

Na imprezie można było zobaczyć drużyny z Białorusi, Niemiec, Ukrainy i Polski z takich miast jak – Diatlovo, Slonim, Mińsk, Grodno, Berlin, Przeworsk, Zamość, Gliwice, Sarzyna, Rawa-Ruskia, Chełm, Brzostek, Bielsko-Biała, Krosno, Piaseczno, Ostróda, Ostrołęka, Augustów, Błonie, Prażmów, Brwinów, Nowa Sarzyna, Leżajsk, Łomża, Kijow, Kherson, Krzywy Róg, Połtawa, Zakopane, Józefów, Wrocław, Tomaszów Lubelski i Chrzanów. Turniej odbył się w minioną sobotę 27 września w Hali ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku. Organizatorem turnieju był Leżajski Klub Kyokushin Karate (LKKK), a sędzią głównym Sensei Dariusz Burda z Leżajska. Zawody swoim patronatem objęli: Ambasada Japonii w Polsce, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Leżajski i Burmistrz Miasta Leżajsk.

Zawody odbywały się formule kata i kumite full contact według przepisów światowej organizacji IKO. Rywalizacja na turnieju stała na bardzo wysokim poziomie. Można było zobaczyć wiele widowiskowych i efektownych walki w wykonaniu byłych i aktualnych medalistów mistrzostw Polski, Ukrainy i Europy. Nagrody zwycięzcom poszczególnych kategorii wręczali Prezes LKKK Pan Mirosław Hołdą i Shihan Serhiy Vsevolodov z Ukrainy oraz sensei Dariusz Burda.

Gratulujemy wszystkim karateka wysokiego poziomu sportowego zawodów. Podziękowania kierujemy również do wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu organizacyjnego leżajskich sobotnich zawodów, a w szczególności władzom samorządowym regionu, sponsorom, zarządowi klubu, działaczom, obsłudze medycznej, sympatykom i kibicom.

Archiwum:

vsevolowarnaSensei Dariusz Burda zaprasza 27 września do Leżajska na IV Międzynarodowy Turniej Karate „IKO Galizia CUP”. Swój start zapowiedziały mocne ekipy z Ukrainy i Białorusi.