IX zgrupowanie przygotowujące do zawodów międzynarodowych Ciechanów 1.02.2014

P14005441 lutego 2014 odbyło się w Ciechanowie przy udziale osiemdziesięciu pięciu zawodników i instruktorów IX zgrupowanie przygotowujące do zawodów międzynarodowych. Jako pierwszy odbył się trening kata z podziałem na grupy poprowadzony przez shihan Jana Grubę i sensei Agnieszkę Winek. Następnie sensei Rafał Tomala omówił ważne aspekty psychologiczne i emocjonalne zawodnika w odniesieniu do walki pomiędzy Goderzi Kapanadze (Rosia), a Makoto Akaishi (Japonia), która odbyła się podczas, 10 Mistrzostw Świata w Tokio w 2011 roku. Ostatnim punktem programu był trening kumite. Wszyscy obecni mogli stoczyć kilkanaście walk z osobami spoza swojego klubu, co jest bardzo cenną lekcją.

Zgrupowanie zorganizował Ciechanowski Klub Karate Kyokushin. Kolejne, już dziesiąte, zgrupowanie odbędzie się 8 maca w Piasecznie koło Warszawy.

Galeria:

Archiwum:

P1220291_03Sensei Wojciech Gołębiewski z Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin zaprasza wszystkich na kolejne z cyklu, IX zgrupowanie przygotowujące do zawodów międzynarodowych. Biorąc przykład z poprzednich spotkań organizator proponuje trening kata z podziałem na grupy, następnie kumite z analizą walki (video), które poprowadzi sensei Rafał Tomala. Trening kumite dla zawodników od rocznika 2002.

Szczegóły:

Harmonogram: – 1 lutego 2014 roku –
12.00 Kata – Shihan Jan Gruba, Sensei Agnieszka Winek
14.00 Kumite, analiza walki (video) sensei Rafał Tomala

Miejsce:
CLKS MAZOVIA CIECHANÓW
UL. KRASZEWSKIEGO 8
06-400 CIECHANÓW

Po zgrupowaniu dla sympatyków jedzenia, organizator poleca restaurację pod nazwą „KACZKA DZIWACZKA”, znajdującą się przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 15B (na trasie wyjazdowej z Ciechanowa do Płońska).
Obok hali sportowej jest basen, przy basenie bar – kawiarnia i restauracja.
W razie pytań proszę dzwonić na numer 500138092.