Kalendarz 2014

Archiwum: Kalendarz imprez IKO na 2014

termin nazwa imprezy miejsce organizator uwagi
10-12 stycznia Winter Camp z Shihan Tsutomu Wakiuchi 6 dan Zakopane Włodzimierz Weselski
25 stycznia Turniej Pomarańczowych Pasów Wyszków Radosław Grabowski
25 stycznia III Open of Fuerteventura Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania Antonio Roc
8-15 lutego II sesja Kursu Instruktorów Sportu PZK Jabłonna k/ Lublina Jacek Czerniec
21 lutego Międzynarodowy Turniej dla Młodzieży 12-18 lat Moskwa
22 luty V Ogólnopolski Turniej Karate o Puchar Burmistrza Polskiej Stolicy Wikliny Rudnik nad Sanem Dariusz Burda
1 marca Spanish Open Karate Championship Hiszpania Daniel Lorente
28 lutego – 2 marca Polish Fighters Camp – Ryu Narushima i Lechi Kurbanov Nałęczów Jacek Czerniec
1 marca MM Zachodniego i MMM Koszalin
8 marca MM Południowego i MMM Sanok Henryk Orzechowski
9 marca MM Śląskiego (bez MMM) Jastrzębie Zdrój
15 marca MM Wschodniego i MMM Zamość Krzysztof Policha
22 marca MM Dolnośląskiego i MMM Dzierżoniów Marcin Staściuk
22 marca IV Turniej IKO Mazovia Cup Józefów Paweł Juszczyk
29 marca Zjazd PZK Warszawa
28-30 marca IKO Technical Seminar with Shihan Gorai Amsterdam Boleslaw Stefanow
5 kwietnia 9th German Open Frankfurt
5 kwietnia Międzynarodowy Turniej Grodno, Białoruś Vasili Maksimau kontakt w Polsce Michał Puczko
6 kwietnia Mistrzostwa Polski Seniorów Katowice Dariusz Łyczko termin może ulec zmianie
20 kwietnia International Freindship Tokio, Japonia Honbu
27 kwietnia Open Championship of the Czech Republic Hostinne, Czechy Petr Kesner, Jan Sokup
27 kwietnia Italian Challenge Cup Włochy Messyna Tsutomu Wakiuchi, Francesco Previti
2-4 maja II IKO Polesie Camp Wola Uhruska Waldemar Kozioł
7-11 maja zgrupowanie kadry IKO przeniesione na jesień
10 maja Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate Kyokushin Pniewy Zbigniew Malinowski, Mirosław Kopielski
10 maja Open National of Lyon Lyon
11 maja III Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin Piaseczno Krzysztof Markowski, Paweł Juszczyk
17-18 maja Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów Varna, Bułgaria Emil Kostov
1 czerwca Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Ostrów Mazowiecka Radosław Grabowski
7-8 czerwca Wagowe Mistrzostwa Japonii Tokio, Japonia Honbu
14 czerwca II Turniej ”IKO Tataria CUP” Leżajsk Dariusz Burda
15 czerwca 11th Austrian Open Wiedeń Bekim Neziri
21 czerwca 2014 All American Open New York Katsuhito Gorai
30 czerwca – 1 lipca Spanish Summer Camp, Sensei Arthur Hovhannisyan Hiszpania Tarragona Daniel Lorente
14 – 17 sierpnia Polish Summer Camp Lublin Jacek Czerniec
25 – 30 sierpnia Entry Camp Stara Morawa Sylwester Sypień, Piotr Moczydłowski
13 września VIII Seminarium IKO Dzierzoniów Dzierżoniów Marcin Staściuk
13 września XII zgrupowanie przygotowujące do zawodów międzynarodowych Olsztyn Marek Wieczorek
20 września Grand Prix Polski Seniorów w Karate Kyokushin IKO Ostrołęka Wiesław Orzoł
27 września IV Międzynarodowy Turniej „IKO Galizia CUP” Nowa Sarzyna Dariusz Burda
27 września III Otwarte Mistrzostwa Kijowa Kijów, Ukraina Oleg Ovechkin
27 września Belgrade Tournament Belgrad, Serbia Zarko Petkovic
4 października German Weight Categories Championships Wedel (near Hamburg), Germany Slawek Urbanczyk
11 października VII Kyokushin Cup Zielonka Marcin Sieradzki
10-12 października 9th North American & International Black Belt Conference Canada Stuart Corrigal
18 października II Ogólnopolski Turniej IKO o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Chełm Waldemar Kozioł zmiana terminu z 11.10
18 października IV Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Ciechanów Wojciech Gołębiewski
24-26 października 1st IKO Seminar in Algeria Algeria Arezki Hadj-Moussa
25 października I Copa Águilas Hiszpania Juan Hernández
25 października MP open i MP Juniorów Koszalin
2-3 listopada 46th All Japan Open Tournament Tokio Honbu
8 listopada XV Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa Józefów Paweł Juszczyk
15 listopada XXV Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Włocławek Jan Mazurkiewicz
8-16 listopada Kursie Trenera Karate Klasy II Lublin Jacek Czerniec
29-30 listopada Mistrzostwa Europy OPEN i Puchar Europy Juniorów Sosnowiec Eugeniusz Dadzibug
6 grudnia Turniej IKO Dzieci i Młodzieży Płock Jan Mazurkiewicz
13 grudnia PP Seniorów i Młodzieży Biała Podlaska Ariel Miszkiniuk