Kalendarz 2015

Kalendarz imprez IKO na 2015

termin nazwa imprezy miejsce organizator uwagi
10 stycznia Seminarium Noworoczne Sosnowiec Eugeniusz Dadzibug
25 stycznia USWC 2015 Los Angeles Shihan K. Gorai
7 luty Spanish Open Championship Barcelona Daniel Lorente
7-15 luty Kurs trenera sportu klasy II Nałęczów Jacek Czerniec 2 sesja
20 luty International Italian Challenge Cup Sycylia Tsutomu Wakiuchi
21 luty VI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza „Polskiej Stolicy Wikliny” Rudnik nad Sanem Dariusz Burda
27 lutego – 1 marca IV Fighters Camp (D.Sadvokasov, M. Akaishi) Nałęczów Jacek Czerniec
8 marca Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa Zambrów Skander Youssfi, Anna Kaczyńska – Youssfi pomarańczowe pasy
14 marca Turniej na Białorusi Białoruś, Grodno Vasili Maksimau
14 marca MM Zachodniego i MMM Grodzisk Wielkopol.
14 marca MM Śląskiego (bez MMM) Siemianowice Śląskie
14 marca Open Championship of the Czech Rapublic Hostinné, Czechy Petr Kesner
15 marca MM Południowego i MMM Krosno
14-15 marca Open de France Lyon Nicolas Bergel
21 marca MM Dolnośląskiego i MMM Ząbkowice Śląskie
22 marca MM Wschodniego i MMM Ostrołęka Wiesław Orzoł
29 marca IKO Mazovia Cup Piaseczno Paweł Juszczyk, Krzysztof Markowski
11 kawietnia IV Spanish Open Fuerteventura Wyspy Kanaryjskie Antonio Roca
18 kwietnia Hungarian Open Championship Ensi Kupa Érd pod Budapesztem Halász Károly
18-19 kwietnia International Freindship i MŚ Kobiet Tokio, Japonia Honbu
1-3 maja III IKO Polesie Camp Wola Uhruska Waldemar Kozioł
9 maja ME Wagowe Seniorów i Juniorów Berlin
23 maja V Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Pniewy Zbigniew Malinowski, Mirosław Kopielski
30 maja MP Wagowe Koszalin
31 maja Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Ostrów Mazowiecka Radosław Grabowski
5-7 czerwca Spanish Summer Camp Hiszpania Tarragona Daniel Lorente Goście specjalni: Shihan Koichi Kawabata i Senpai Alejandro Navarro
6-8 czerwca IKO Summer Camp – Meeting of Heroes Holandia Gosse Meerstra Goście specjalni: shihan Jacek Czerniec oraz sensei Sławomir Urbańczyk
13 czerwca III Turniej Karate „Polish IKO Tataria CUP ” Nowa Sarzyna Dariusz Burda
13 czerwca Warsztaty Kyokushin Kumite Lubin Sensei Agnieszka oraz Sylwester Sypień
14 czerwca 12th Austrian Open Austria, Wiedeń Bekim Neziri
27 czerwca All American Open New York Shihan Gorai
5-8 sierpnia Czech Summer Camp Ostrava Jan Sokup Goście specjalni: Tariel Nikoleishvili, Zenjuro Mori
20-23 sierpnia IKO Summer Camp Lublin Jacek Czerniec
19 września VII Kyokushin Cup Marcin Sieradzki seniorki open, seniorzy -80/+80, juniorzy
26 września V Międzynarodowy Turniej Karate „Polish Open IKO Galizia CUP” Leżajsk Dariusz Burda
3 października Ogólnopolski Festiwal Karate Kyokushin dla Dzieci i Młodzieży Brok Zbigniew Wójcicki
3 października IX Otwarte Seminarium KK Dzierżoniów Marcin Staściuk prowadzącym będzie Paweł Biszczak
3 października I Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Zamość Płoskie koło Zamościa Krzysztof Policha
10 października V Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Ciechanów Wojciech Gołębiewski
10 października Open Moldova Cup Moldova
10 października III Ogólnopolski Turniej IKO o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Chełm Waldemar Kozioł
17 października MP Open i MPJMł Wieliczka
24 października MP Młodzieżowców (18-21lat) Radzymin
8 listopada Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa Józefów Paweł Juszczyk zmiana terminu z 7 na 8.11
14 listopada Grand Prix Beskidów Dzieci i Młodzieży Bielsko-Biała Sławomir Dubiel
20-23 listopada XI MŚ Open i ITF Tokio Honbu
5 grudnia ME Open i PE Juniorów Katowice
12 grudnia PP Seniorów i PP Młodzieży Gdynia
19 grudnia Ogólnopolski Turniej IKO Dzieci i Młodzieży Włocławek Jan Mazurkiewicz

Więcej informacji na stronie głównej.