Kalendarz 2016

Kalendarz imprez IKO na 2016:

termin nazwa imprezy miejsce organizator uwagi
10 stycznia Trening noworoczny Warszawa Eugeniusz Dadzibug  
23 stycznia Noworoczny Turniej Karate Kuryłówka Dariusz Burda  
31 stycznia USWC 2016 Los Angeles K. Gorai  
13-14 lutego Seminarium z Kancho Shokei Matsui Węgry    
26-28 lutego 5ht Polish Fighters Camp Nałęczów Jacek Czerniec  
26-28 lutego 2nd Young Lions Camp Nałęczów Jacek Czerniec  
5 marca Mistrzostwa Ukrainy Kijów, Ukraina Oleg Owieczkin  
6 marca Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa Zambrów Anna Kaczyńska-Youssfi  
12 marca MM Południowego i MMM Leżajsk Dariusz Burda  
12 marca MM Wschodniego i MMM Dobre Miasto    
13 marca MM Zachodniego i MMM Włocławek    
19 marca MM Śląskiego (bez MMM) Ruda Śląska    
20 marca MM Dolnośląskiego i MMM Wrocław A i S Sypień  
20 marca IKO Mazovia Cup Piaseczno Krzysztof Markowski, Paweł Juszczyk  
27 marca French Open Championships Lyon Nicolas Bergel  
2 kwietnia Turniej w Grodnie Grodno, Białoruś sensei Maksimow kontakt w Polsce: sensei Michał Puczko
2-10 kwietnia Kurs Instruktora Sportu Karate      
9 kwiecień MP Wagowe Chełm Waldemar Kozioł termin potwierdzony
16-17 kwietnia International Freindship Tokio, Japonia Honbu termin potwierdzony
23 kwietnia Spanish Open Karate Championship Barcelona    
30 kwietnia I Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży „PRZEŁĘCZ CUP” Dukla Roman Woźniak  
29 kwietnia – 1 maja IV IKO Polesie Camp Wola Uhruska Wola Uhruska Waldemar Kozioł  
14 maja Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Pniewy Zbigniew Malinowski, Mirosław Kopielski  
21-22 maja ME Wagowe Warna    
29 maja Ogólnopolski Turniej IKO Ostrów Maz. Radosław Grabowski  
11 czerwca IV IKO Tatarnia CUP Nowa Sarzyna Dariusz Burda  
18 czerwca I Turniej IKO o Puchar Prezydenta Miasta Białystok Białystok Michał Puczko  
18 czerwiec ALL American Open New York   termin niepotwierdzony
18-21 sierpnia IKO Poland Summer Camp Lublin Jacek Czerniec  
22-28 sierpnia Entry Camp   Piotr Moczydłowski, Sylwester Sypień  
24 września VI Turniej Polish Open IKO Galizia CUP Leżajsk Dariusz Burda  
1 października Gala KYOKUSHIN CUP 4   Marcin Sieradzki seniorzy, juniorzy, młodzicy
1 października X Ogólnopolskiego Seminarium Dzierżoniów Marcin Staściuk prowadzący: Sensei Yuta Sawamura
2 października Ogólnopolskiego Seminarium Siemianowice Śląskie Andrzej Manecki prowadzący: Sensei Yuta Sawamura
8 października VI Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Ciechanów Wojciech Gołębiewski  
8 października German Open     odwołany z powodu pożaru hali, czekamy na nowy termin
8 października II Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Zamość Płoskie Krzysztof Policha  
15 października VIII Ogólnopolski Turniej dla Dzieci i Młodzieży Brok Zbigniew Wójcicki  
15 października Ogólnopolski Turniej IKO o Puchar Bielucha Chełm Waldemar Kozioł  
22 października MP Open i MPJMł Olsztyn Marek Wieczorek  
5 listopada Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa Józefów Paweł Juszczyk  
12 listopada MP Młodzieżowców (18-21lat) Szczecinek    
12 listopada II Grand Prix Beskidów Dzieci i Młodzieży Bielsko-Biała Sławomir Dubiel do lat 16
19 listopada Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Adamówka Adamówka Dariusz Burda  
26-27 listopada ME Open i PE Juniorów Lublin Jacek Czerniec  
3 grudnia Ogólnopolski Turniej IKO dzieci i młodzieży Płock Jan Mazurkiewicz  
10 grudnia PP Seniorów i PP Młodzieży Ciechanów Wojciech Gołębiewski  
11-18 grudnia Kurs trenera klasy drugiej Jabłonna k/Lublina Jacek Czerniec  
16-18 grudnia Kurs sędziów Kyokushin i WKF Jabłonna k/Lublina Jacek Czerniec  
18 grudnia Ogólnopolski Turniej Dla Dzieci i Młodzieży Ostrołęka Wiesław Orzoł