Karateka Tomasz Puzon w Tv Polsat Skoki Do Wody „CELEBRITY SPLASH” 2015

01Po dwóch udanych akrobacjach Tomasz Puzon awansował do kolejnej rundy skoków do wody gwiazd CELEBRITY SPLASH – programu rozrywkowego nadawanego w TV POLSAT. Przedstawiciel karate kyokushin weźmie udział w programie NA ŻYWO w sobotę 11 kwietnia o godz. 20.00.

Tomek w swoim odcinku pokonał takie gwiazdy jak: Dorota Czaja, Robert Moskwa i Włodzimierz Matuszak. Możemy się spodziewać, że Puzon ponownie odważnie skoczy z 10 metrowej wieży, a jego rywalami w ćwierćfinale będą: Julia Wróblewska, Misheel Jargalsaikhan, Andrzej Szczęsny,  Przemysław Cypryański i Andrzej Supron.

Trzymamy kciuki za Tomka – przedstawiciela Karate Kyokushin.
Odcinek NA ŻYWO z udziałem Tomka w najbliższą sobotę 11 kwietnia w TV POLSAT o godz. 20.00

Więcej informacji, filmy i zdjęcia z przygotowań na Facebook’u/Tomasz Puzon

Archiwum:

Info – ODCINEK 1 – 28.03.2015

t3

Od wielu lat trenujący Karate Kyokushin – Tomasz Puzon – wystąpi w programie TV POLSAT podczas rywalizacji gwiazd w skokach do wody. Poza sportowa charytatywna aktywność Tomka została zauważona i przedstawiciel kyokushin został zaproszony do udziału w programie rozrywkowym realizowanym przez TV POLSAT w sobotę 28 marca o godz. 20.00.

Dwu miesięczne przygotowania w jakich wziął Tomek były nie lada wyzwaniem dla ciała, a jak pokazały poprzednie odcinki samo przygotowanie i poprawność skoków nie wystarczy. Tomek dał się poznać karatekom jako zdeterminowany wojownik i pasjonat karate, a swoje zdolności organizacyjne przełożył w działalność fundacji „Mistrza nie zatrzymasz – sportowcy dzieciom”

Uczestnikami „Celebrity Splash” są znane polskie gwiazdy: aktorzy, sportowcy, piosenkarki, modelki i dziennikarki. Gwiazdy skaczą do wody z trampolin o różnych wysokościach, a podczas lotu do wody wykonują rozmaite akrobacje. Najniższa trampolina ma 3 metry, skoki z wieży odbywają się z wysokości 5m, 7,5m oraz stanowiąca największe wyzwanie wieża 10 metrowa.

Obok Tomka w „Celebrity Splash” występują min.: Ilona Felicjańska, Maciej Dowbor, Przemysław Saleta, Piotr Świerczewski, Andrzej Szczęsny, Andrzej Supron i Bilguun Ariunbaatar

Trzymamy kciuki za Tomka – przedstawiciela Karate Kyokushin.

Odcinek NA ŻYWO z udziałem Tomka w najbliższą sobotę 28 marca w TV POLSAT o godz. 20.00.

Więcej informacji, filmy i zdjęcia z przygotowań na Facebook’u/Tomasz Puzon