Kurs Sędziów Kyokushin Pruszków 20-21.06.2015

pzkPolski Związek Karate ze względów organizacyjnych przesunął termin Kursu sędziowsko-trenerskiego, planowanego w czerwcu 2015 w Pruszkowie – na termin po wakacjach. Nowy termin, warunki finansowe oraz program zostaną podane w terminie późniejszym.

Archiwum:

Polski Związek Karate organizuje dla sędziów i instruktorów Kyokushin Kurs sędziowsko-trenerski w Pruszkowie w dniach 20-21 czerwca 2015. Uczestnicy pokrywają koszt zakwaterowania i wyżywienia w hotelu organizacyjnym licząc od obiadu w sobotę do obiadu w niedzielę w kwocie 150 zł.

Uczestnicy otrzymają po ukończeniu kursu licencję sędziego PZK. Opłata za licencję sędziego wynosi 50 zł. Koszt udziału i licencji sędziego płatny jest na konto PZK w Warszawie. PZK pokryje koszty organizacyjne kursu i wykładowców. Planujemy wspólpracę po 2 trenerów Kyokushin z IKO, KWF i WKO. Prosimy o przywiezienie karategi oraz notatników. Planowane są także wspólne wykłady z kolegami z WKF/Shotokan.

Adres: hotel Komfort Biznes Pruszków ul. Bolesława Prusa 1 (20 km od Warszawy). Przyjazd do hotelu w sobotę godz. 12.00. Wyjazd w niedzielę godz. 13.00.