Kyokushin Cup 3, 19.09.2015

P176037619 września w Zielonce odbył się KYOKUSHIN CUP 3. Organizatorem turnieju był Klub Sportów Walki KYOKUSHIN. Zawody zostały rozegrane w formie Gali Sztuk Walki z profesjonalną oprawą świetlna i muzyczną na specjalnie przygotowanej do tego typu wydarzeń scenie. Walki turniejowe były przeplatane pokazami. Patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Starosta Powiatu Wołomińskiego Kazimierz Rakowski oraz Burmistrz Miasta Zielonka Grzegorz Dudzik, którzy na zakończanie turnieju udekorowali zwycięzców.

juniorkiOgólnopolskim turniejem towarzyszącym były pojedynki młodzieży odbywające się w formule semi contact, w których zwyciężyli: Aleksandra Sienicka, Julia Żak, Patrycja Lewandowska, Jakub Tomkiewicz, Szymon Olpiński, Łukasz Helt, Karol Brejtfus i Jakub Nejfeld.

Konkurencję full contact kobiet w kategorii do 60kg zwyciężyła aktualna wice mistrzyni Polski Seniorek – Sylwia Jocz z Olsztyna, która pokonała Agnieszkę Kulczycką z Zielonki, Izę Dec z Leżajska oraz Klaudię Dąbrowską z Józefowa. W rywalizacji mężczyzn do 80 kg zwyciężył Marcin Sturgulewski z Augustowa, który pokonał w finale przez różnicę wagi – Karola Rowickiego z Zielonki oraz Grzegorza Węgrzyka z Warszawy w wpodium ze starostą i burmistrzemalce eliminacyjnej. Super Fight w lekkiej kategorii zwyciężył Adam Kawka z Augustowa, który celnymi kombinacjami punktował Pawła Wolskiego z Warszawy.

W turnieju wzięli udział także reprezentanci: Ostrołęki, Łomży, Mińska Mazowieckiego, Piaseczna, Wodzisławia, Ostrowi Mazowieckiej, Chrzanowa oraz Powiatu Wołomińskiego. Najlepsi zawodnicy KYOKUSHIN CUP 3 zostali wyróżnieni nagrodami w postaci jednorazowych stypendiów sportowych ufundowanych przez Klub Sportów Walki KYOKUSHIN.

Impreza była współfinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Wołominie oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.otwarcie Wsparcie organizacyjne dla turnieju zapewniły firmy: MARTRANS, COMMUNICATION ART, GRUPA DSF, HEAL MEAL, PHOTO OLGA i KALINKA. Oficjalną wodą turnieju KYOKUSHIN CUP jest JURAJSKA.

Fotorelacja na stronie organizatora

foto Agnieszka Winek

zielonka_2015Archiwum:

Sensei Marcin Sieradzki zaprasza na kolejną edycję turnieju Kyokushin Cup organizowanego w formie Gali Sztuk Walki. Turniej odbędzie się 19 września 2015 roku w sobotę.

Komunikat_KYOKUSHIN_CUP_3

Film promujący imprezę:

Oto kilka najważniejszych informacji dotyczących Turnieju w Zielonce.

Konkurencja kumite full contact wg przepisów IKO zostanie rozegrana w kategorii OPEN dla seniorek i kumite seniorów do 80kg i pow. 80kg. We wszystkich kategoriach z nagrodami finansowymi w postaci jednorazowego stypendium.

Turniej zostanie rozegrany podczas Gali Sportów Walki z pokazami i walkami na podeście. Planowana jest relacja telewizyjna z turnieju.

Jako turniej towarzyszący zostaną rozegrane zawody semi contact w rywalizacji juniorów i młodzików z walkami finałowymi podczas głównej gali.

Więcej informacji w załączonym komunikacie.

W załączniku przesyłam komplet potrzebnych dokumentów.