Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy, Lublin 26-27.11.2016 – nowe informacje organizacyjne

me-lublin-2016-7-pionJak informuje organizator, shihan Jacek Czerniec, w XV Mistrzostwach Europy i Pucharze Europy weźmie udział ponad sześciuset zawodników. Z tego względu uległ zmianie plan imprezy.

Transmisja online: Już w ten weekend, 26 i 27 listopada śledzenie wydarzeń z Hali Globus będzie możliwe także w internecie, dzięki transmisji na żywo. Wszystkie informacje będą zamieszczane na stronach internetowych oraz profilach na Facebooku organizatora.

Szczegóły i nowe załączniki

  • W piątek będzie rejestracja, kurs sędziowski, spotkanie BC i DO
  • W sobotę zostaną rozegrane wszystkie konkurencje dla zawodników pełnoletnich (ME Open, kata seniorów, Team kata, walki masters +35 lat) i Sayonara Party.
  • W niedzielę zostaną rozegrane wszystkie konkurencje juniorów 10-17 lat.
  • Również w niedzielę odbędzie się seminarium z Kancho Shokei Matsui. 

Załączniki:

Ponieważ turniej rozegrany będzie na 4 matach organizator prosi o pomoc organizacyjną i zgłaszanie możliwie dużej ilości osób do udziału w sędziowaniu.

Impreza nie jest biletowana, dlatego zachęcamy osoby związane z karate do przyjazdu na ME. Główna część widowiska odbędzie się w sobotę w godz.od 13.00 do 17.00 (walki ME Open będą toczyły się na jednej macie i będą przeplatane pokazami).

Dla zawodników od 16 lat na tym turnieju obowiązują najnowsze przepisy walki IKO z  października 2016 (ENG) (POL).