Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Mielno 1.03.2014

W sobotę 1 marca na Hali Widowiskowo-sportowej w Mielnie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Karate Kyokushin oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin. W zawodach udział wzięło 126 zawodników z 20 ośrodków z Makroregionu zachodniego w skład którego wchodzą woj. Zachodniopomorskie, Pomorskie, Lubuskie oraz Wielkopolskie.

Wyniki MM Zachodniego 2014

Organizatorem imprezy był Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki prowadzony przez sensei Cezarego Banasiaka 2 dan. Patronat honorowy nad obiema imprezami objęła Wójt Gminy Mielno, Olga Roszak-Pezała, Starostwo Powiatowe w Koszalinie oraz Zachodniopomorski Związek Karate.

Zawody w Mielnie podzielone zostały na kategorie kata (formy), kumite (walki) oraz walk reżyserowanych. W każdej z w/w grup występowały podgrupy uzależnione od wieku (młodzicy/młodziczki 14-15 lat, juniorzy/juniorki 16-17 lat, seniorzy/seniorki 18+, oraz senior master +35 lat).

Archiwum:

PrzechwytywanieZawody przeznaczone dla wszystkich klubów karate kyokushin z makroregionu zachodniego zrzeszonych w Polskim Związku Karate.
Zgłoszenia do 25 lutego 2014.

Regulamin MM Mielno 2014
Oświadczenia rodziców
Karty zgłoszenia zawodników