Ogólnopolski Turniej KYOKUSHIN CUP 4, Ząbki 1.10.2016

1 października na hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Ząbkach odbyła się czwarta edycja ogólnopolskiego turnieju KYOKUSHIN CUP. Impreza została przeprowadzona w formie Gali Sztuk Walki z profesjonalną oprawą świetlna i muzyczną na specjalnie przygotowanej do tego typu wydarzeń scenie. Patronat honorowy nad turniejem objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Powiatu Wołomińskiego oraz Burmistrz Miasta Ząbki.

Relacja:

podium-kobietKonkurencję full contact kobiet zwyciężyła aktualna mistrzyni Europy – Agnieszka Winek z Józefowa, która pokonała Julię Stępniewską oraz Katarzynę Frubę. W rywalizacji mężczyzn do 80 kg zwyciężył Michał Kalmus z Piaseczna, drugie miejsce zajął Michał Koszycki, trzeci był Szymon Olpiński, czwarty Krzysztof Dziuda.

W kategorii open mężczyzny zdecydowanie zwyciężył Patryk Sypień z Wrocławia. Drugie miejsce zajął Marcin Dąbrowski z Ostrołęki, trzeci był Damian Galiński z Wrocławia, a na czwartym miejscu uplasował się Grzegorz Węgrzyk reprezentujący Mazowiecki Klub Karate Kyokushin.podium-mezczyzn

W rozgrywanym do południa turnieju juniorskim puchary KYOKUSHIN CUP wywalczyli: Anna Stankiewicz, Gabryiela Majewska, Julia Skwierzyńska, Dominika Pyskło, Jakub Malinowski, Karol Brejtfus, Maciej Żebrowski, Hubert Siwkowski, Łukasz Zach, Kamil Kisiel, Jakub Żegunia, Paweł Kowalczyk oraz Krystian Tyszko.

Podczas dekoracji puchary, wyróżnienia i nagrody dla najlepszych zawodników wręczył prezes Grupy DSF – Pan Sławomir Duba. Turniej KYOKUSHIN CUP 4 był walka-juniorowwspółfinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wołominie oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Wsparcie organizacyjne dla turnieju zapewniły: MARTRANS, COMMUNICATION ART., BIESIADOWO Ząbki, PHOTO OLGA oraz KALINKA. Organizatorem imprezy był Klub Sportów Walki KYOKUSHIN.

wyniki turniej Ząbki 2016 Kyokushin Cup 4

grupowe-na-zakonczenie

plakatkcArchiwum:

Sensei Marcin Sieradzki zaprasza na Ogólnopolski Turniej KYOKUSHIN CUP 4. Zawody zostaną rozegrane w formie Gali Sztuk Walki, podczas której pojedynki full contact stoczą kobiety w kategorii Open oraz mężczyźni w wadze do 80kg i plus 80kg. Dodatkowo do walk mocnego kontaktu zostaną dopuszczeni juniorzy, młodzicy i kadeci (1999-2004), którzy będą rywalizować z podziałem na kategorie wagowe.

Na tym turnieju obowiązują przepisy walki IKO sprzed 5 maja 2016 (stare przepisy).