Ogólnopolski Turniej KYOKUSHIN CUP Zielonka 19.10.2013

zielonka19 października w Zielonce odbyła się szósta edycja turnieju KYOKUSHIN CUP. Klub Sportów Walki KYOKUSHIN zaprosił na ogólnopolski turniej w formie Gali Sztuk Walki z profesjonalną oprawą świetlną i muzyczną. Patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Burmistrz Miasta Zielonka Grzegorz Dudzik.

Galeria Olga Cieślar

Relacja:

Walki turniejowe były przeplatane pokazami: Karate, grupy akrobatycznej Kensei, Aikdo, Ju jitsu i Kick Boxing. Turniejem towarzyszącym były zacięte walki dzieci i młodzieży odbywające się w wymagającej formule semi contact, w których zwyciężyli zawodnicy UKS BUSHI.

W rywalizacji kobiet w kategorii OPEN zwyciężyła aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Europy Agnieszka Winek z UKS BUSHI. Drugie miejsce zajęła Maria Jasko z Ostrowi Mazowieckiej, a trzecie Dominika Dąbrowska z Zielonki.

Wśród mężczyzn triumfował Marcin Dąbrowski z Ostrołęki, Drugie miejsce zajął Dawid Petecki z Wrocławia, trzecie Marcel Rudzki z Sosnowca, czwarte Karol Rowicki z Zielonki. W turnieju wzięli udział także Wiktor Bidas, Krystian Witak i Patryk Olewniak. Najlepsi zawodnicy VI KYOKUSHIN CUP zostali wyróżnieni nagrodami w postaci jednorazowych stypendiów sportowych ufundowanych przez Klub Sportów Walki KYOKUSHIN.

W kończącej Galę walce wieczoru zmierzyli się: Patryk Sypień z Wrocławia – aktualny mistrz Polski Wszechwag oraz Gerard Will ze Szczytna – dwukrotny mistrz Europy. Zawodnicy w Extra Fight stoczyli dynamiczny dwurundowy pojedynek. O zwycięstwie lżejszego Gerarda Willa zadecydowała różnica wagi, która wynosiła 11 kilogramów.

Impreza była współfinansowana ze środków Urzędu Miasta Zielonka oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Wsparcie organizacyjne dla turnieju zapewniły firmy: MARTRANS, COMMUNICATION ART, PHOTO OLGA i KALINKA. Oficjalną wodą turnieju KYOKUSHIN CUP jest JURAJSKA.

Więcej informacji, zdjęcia i pełne wyniki turnieju na www.kswkyokushin.pl

Archiwum:

Sensei Marcin Seradzki zaprasza na turniej kumite full contact wg przepisów IKO w kategorii OPEN dla seniorek i kumite seniorów do 80 kg i pow. 80 kg. We wszystkich kategoriach z nagrodami finansowymi w postaci jednorazowego stypendium. Turniej zostanie rozegrany podczas Gali Sportów Walki z pokazami i walkami turniejowymi na podeście z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem.

Ponadto podczas imprezy zostanie rozegramy mecz KSW KYOKUSHIN vs UKS BUSHI w semi kontakt dzieci i młodzieży.

Komunikat KYOKUSHIN CUP Zielonka 2013
Oświadczenia zawodnika turniej Zielonka 2013
Formularz zgłoszeniowy Zielonka 2013