Ranking Pomarańczowych Pasów 2019 – edycja pilotażowa

Przedstawiamy pilotażowy program mający na calu stworzenie ranniku zawodników uczestniczących w zawodach, które odbywają się pod patronatem Polskiej Federacji Karate Kontaktowego.

Ranking zakłada przyznawanie punktów zawodnikom za udział w zawodach oraz wygrane walki.

Ranking:

W ramach pilotażowej edycji odbyły się dwa turnieje dla Pomarańczowych Pasów:

  • XX Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa 11.05.2019 – część Pomarańczowych Pasów
  • Turniej Pomarańczowych Pasów o Puchar Burmistrza Góry Kalwarii 28.04.2019

Trzecim turniejem, który będzie uwzględniony w rankingu jest:

  • XV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka 01.06.2019

Na tej imprezie punkty ze wszystkich trzech imprez zostaną zliczone, a zwycięzcy czterech kategorii wiekowych (z podziałem na dziewczęta i chłopców) nagrodzeni dodatkowymi trofeami.

Stan na 30 maja 2019.

płeć rocznik nazwisko imie klub wygrane walki odbyte turnieje punkty
k 2007 Śniadowska Wiktoria Fighters Dojo Góra Kalwaria 6 2 8
k 2006 Parafińska Julia Ostrowski KKK 5 2 7
k 2006 Ołowska Agata KKK Wołomin 2 2 4
k 2007 Kucińska Natalia SCK Białystok 3 1 4
k 2006 Knapik Julia KSW Chikara 1 2 3
k 2006 Pisarek Wiktoria Ostrowski KKK 1 2 3
k 2007 Rożniata Nina Nintai Głowno 2 1 3
k 2007 Wątorek Klaudia UKS KK w Brzostku 2 1 3
k 2007 Czarnecka Kamila UKS KK w Brzostku 1 1 2
k 2007 Kołodziejska Emilia Nintai Głowno 1 1 2
k 2007 Mroczek Klaudia UKS KK w Brzostku 1 1 2
k 2006 Parol Wiktoria Malanów 0 1 1
k 2007 Grzędzińska Karolina TBST 0 1 1
k 2007 Kaczyńska Oliwia Gorzycki KKK 0 1 1
k 2007 Wyszyńska Eliza Ostrowski KKK 0 1 1
płeć rocznik nazwisko imie klub wygrane walki odbyte turnieje punkty
k 2008 Polak Monika KSW Bushi 5 2 7
k 2009 Radzikowska Aleksandra  KSW Bushi 4 2 6
k 2008 Węglarz Wiktoria KSW Chikara 4 1 5
k 2008 Oleksiak Maja SKSW Kyokushin Karate 3 1 4
k 2008 Wiśniewska Zuzanna SKSW Kyokushin Karate 3 1 4
k 2008 Kuśmierz  Alicja KKS Kazoku 2 2 4
k 2008 Koch Aleksandra KSW Bushi 2 1 3
k 2008 Pyra Wiktoria KSW Bushi 2 1 3
k 2008 Świerczyńska  Maja SKSW Kyokushin Karate 2 1 3
k 2008 Bobrowska Kinga Fighters Dojo Góra Kalwaria 1 2 3
k 2008 Gutowska Natalia AZS UW Highlander KA  1 2 3
k 2008 Jakubik Anna Fighters Dojo Góra Kalwaria 1 2 3
k 2009 Kornaś Kinga Fighters Dojo Góra Kalwaria 1 2 3
k 2008 Abed Pola KKK Wołomin 1 1 2
k 2008 Garbacz Dominika SKSW Kyokushin Karate 1 1 2
k 2008 Wyszyńska  Eliza Ostrowski KKK 1 1 2
k 2009 Figurska Aleksandra Turek 1 1 2
k 2009 Gwiazdowicz Natalia KKS Kazoku 1 1 2
k 2009 Skarbek Julia KSW Bushi 1 1 2
k 2009 Walicka  Weronika KSW Bushi 1 1 2
k 2009 Łukasik Julia KSW Bushi 1 1 2
k 2008 Gajewicz Julia Nintai Głowno 0 1 1
k 2008 Kucińska Julia Nintai Głowno 0 1 1
k 2008 Marciniak Amelia Ostrowski KKK 0 1 1
k 2008 Nowicka Emilia KKS Kazoku 0 1 1
k 2008 Wawer Jagoda Fighters Dojo Góra Kalwaria 0 1 1
k 2009 Majkowska Oktawia KS BUDOKAI Lublin 0 1 1
k 2009 Marciniak Dominika Turek 0 1 1
k 2009 Rokowska Zuzanna KSW Chikara 0 1 1
k 2009 Rożniata Julia Nintai Głowno 0 1 1
k 2009 Zabłocka Lena KSW Bushi 0 1 1
płeć rocznik nazwisko imie klub wygrane walki odbyte turnieje punkty
k 2010 Molska Maja KSW KYOKUSHIN 8 2 10
k 2010 Matla Maja KKS Kazoku 5 2 7
k 2010 Zielińska Matylda KSW Bushi 5 2 7
k 2010 Kowalska  Maja KKS Kazoku 4 2 6
k 2010 Borowska Alicja KKK Wołomin 3 2 5
k 2011 Cywińska  Aniela KKS Kazoku 3 2 5
k 2010 Górska Lilianna AZS UW Highlander KA  3 1 4
k 2010 Milaszkiewicz Oliwia SKSW Kyokushin Karate 3 1 4
k 2011 Nowinowska Katarzyna Turek 3 1 4
k 2011 Deptuła Weronika KSW KYOKUSHIN 2 2 4
k 2011 Fitton Hannah AZS UW Highlander KA  2 2 4
k 2011 Scalese Monika KSW Bushi 2 2 4
k 2010 Iwanicka Julia KKS Kazoku 2 1 3
k 2010 Loranty Zuzanna SCK Białystok 2 1 3
k 2010 Wójcik Gabrysia KKK Wołomin 2 1 3
k 2010 Pakulska Magdalena AZS UW Highlander KA  1 2 3
k 2011 Pastuszko Antonina SKSW Kyokushin Karate 2 1 3
k 2011 Kornaś Paulina Fighters Dojo Góra Kalwaria 1 2 3
k 2010 Górska Liliana AZS UW Highlander KA  1 1 2
k 2010 Rutkowska Amelia KKS Kazoku 1 1 2
k 2010 Wójcik Gabriela KKK Wołomin 1 1 2
k 2010 Zamożna  Katarzyna Klub Karate Randori 1 1 2
k 2011 Przybyłek Maja Nintai Głowno 1 1 2
k 2010 Chylińska Amelia Ostrowski KKK 0 1 1
k 2010 Kwietniewska Liwia KS BUDOKAI Lublin 0 1 1
k 2010 Macińska Dominika Fighters Dojo Góra Kalwaria 0 1 1
k 2010 Mleczek Martyna KSW Chikara 0 1 1
k 2010 Rawa Ewelina TBST 0 1 1
k 2010 Rokowska Zuzanna KSW Chikara 0 1 1
k 2010 Roszkowska Julia KKS Kazoku 0 1 1
k 2010 Vedral Lena TBST 0 1 1
k 2011 Adamowicz Julia Klub Karate Randori 0 1 1
k 2011 Baranek  Lidia KSW Chikara 0 1 1
k 2011 Bednarz Eliza KS BUDOKAI Lublin 0 1 1
k 2011 Cacek Maja Fighters Dojo Góra Kalwaria 0 1 1
k 2011 Jóźwiak Maja TBST 0 1 1
k 2011 Kasperiuk Maja SCK Białystok 0 1 1
k 2011 Marańda Wiktoria Koło 0 1 1
k 2011 Mendak Hanna Turek 0 1 1
k 2011 Stankiewicz Martyna  Turek 0 1 1
k 2011 Wielądek Laura Ostrowski KKK 0 1 1
k 2011 Zawadzka Lena Koło 0 1 1
płeć rocznik nazwisko imie klub wygrane walki odbyte turnieje punkty
k 2012 Shapira Sara AZS UW Highlander KA  3 2 5
k 2012 Pieniążek Anna SKSW Kyokushin Karate 2 1 3
k 2012 Sawicz Małgorzata Ostrowski KKK 2 1 3
k 2012 Leszczyńska  Amelia SKSW Kyokushin Karate 1 1 2
k 2012 Marańda Marta Koło 0 1 1
płeć rocznik nazwisko imie klub wygrane walki odbyte turnieje punkty
m 2006 Lasota Michał Gorzycki KKK 3 1 4
m 2007 Garbacz Mikołaj SKSW Kyokushin Karate 3 1 4
m 2007 Wnorowski Filip SCK Białystok 3 1 4
m 2007 Cywiński Maciej KKS Kazoku 2 2 4
m 2007 Frączyk  Eryk Ostrowski KKK 2 1 3
m 2007 Grzelka Jakub  Turek 2 1 3
m 2006 Franków  Filip  Malanów 1 1 2
m 2006 Marek Oliver Koło 1 1 2
m 2007 Fornal  Mateusz SKSW Kyokushin Karate 1 1 2
m 2007 Garbacz Maciej SKSW Kyokushin Karate 1 1 2
m 2006 Filipek  Bartłomiej Gorzycki KKK 0 1 1
m 2006 Gieras Mikołaj Ostrowski KKK 0 1 1
m 2006 Gontarek Igor KSW Bushi 0 1 1
m 2006 Kolasa Kamil Koło 0 1 1
m 2006 Mordecki Kacper Góra Kalwaria KIME 0 1 1
m 2006 Strzeliński  Patryk Koło 0 1 1
m 2006 Szczałuba Mateusz KS BUDOKAI Lublin 0 1 1
m 2007 Kowalczuk Kuba KSW KYOKUSHIN 0 1 1
m 2007 Nykiel  Jakub KKK Bushido 0 1 1
m 2007 Ondrup Kirill Kaliningrad Karate 0 1 1
m 2007 Starosta Franciszek SCK Białystok 0 1 1
m 2007 Zientara Bartłomiej Ostrowski KKK 0 1 1
płeć rocznik nazwisko imie klub wygrane walki odbyte turnieje punkty
m 2008 Witkowski Mateusz KSW Bushi 6 2 8
m 2009 Warywoda Jakub AZS UW Highlander KA  4 2 6
m 2008 Gut Aleksander KSW Bushi 3 2 5
m 2008 Sołtys Mateusz Fighters Dojo Góra Kalwaria 3 2 5
m 2008 Pakulski Stanisław AZS UW Highlander KA  2 2 4
m 2009 Karwacki Filip KOSiR Kobierzyce 3 1 4
m 2009 Zavgorodnijs Igors WKB Latvia 3 1 4
m 2009 Karasiński Filip Fighters Dojo Góra Kalwaria 2 2 4
m 2008 Howden Jakub BKKK Dubiel dojo 2 1 3
m 2008 Janecki Damian SCK Białystok 2 1 3
m 2009  Waberski  Bartek Turek 2 1 3
m 2009 Maciński Marcel Fighters Dojo Góra Kalwaria 2 1 3
m 2009 Madej Michał Bydgoski KKK 2 1 3
m 2009 Pawluk Bartosz KS BUDOKAI Lublin 2 1 3
m 2008 Janowski Marcel Gorzycki KKK 1 1 2
m 2008 Składanowski Kacper UKS KK w Brzostku 1 1 2
m 2008 Zadorozhnyi Artem TBST 1 1 2
m 2009 Doraczyński Wojciech KSW Bushi 1 1 2
m 2009 Karwacki Kacper KS BUDOKAI Lublin 1 1 2
m 2009 Krasņiks Anatolijs Karate Skola 1 1 2
m 2009 Król Bartosz KS BUDOKAI Lublin 1 1 2
m 2009 Nakwaski  Jakub Fighters Dojo Góra Kalwaria 1 1 2
m 2009 Szulik Janek Fighters Dojo Góra Kalwaria 1 1 2
m 2009 Wyszyński Bartłomiej Ostrowski KKK 1 1 2
m 2008 Kasprzak Dariusz Kyoko – Akademia KK 0 1 1
m 2008 Kuczyński Robert AZS UW Highlander KA  0 1 1
m 2008 Lasota Franciszek Gorzycki KKK 0 1 1
m 2008 Pastucha  Marcel Fighters Dojo Góra Kalwaria 0 1 1
m 2008 Popławski Damian SCK Białystok 0 1 1
m 2008 Stosio Michał KKK Wołomin 0 1 1
m 2008 Łukasiuk Kacper Mazowiecko Podlaski KK 0 1 1
m 2009 Bartczak Oliwier Malanów 0 1 1
m 2009 Cacek Maciek Fighters Dojo Góra Kalwaria 0 1 1
m 2009 Chudencki Jakub  Turek 0 1 1
m 2009 Janus Wiktor SKSW Kyokushin Karate 0 1 1
m 2009 Kivlenieks Ralfs WKB Latvia 0 1 1
m 2009 Kuczyński Sebastian KS BUDOKAI Lublin 0 1 1
m 2009 Przybylski Adrian Fighters Dojo Góra Kalwaria 0 1 1
m 2009 Sumiński Marcel Ostrowski KKK 0 1 1
m 2009 Szczypka Jakub AZS UW Highlander KA  0 1 1
m 2009 Walczak Paweł KKS Kazoku 0 1 1
m 2009 Wiktor Mateusz Gorzycki KKK 0 1 1
płeć rocznik nazwisko imie klub wygrane walki odbyte turnieje punkty
m 2010 Świadek Szymon AZS UW Highlander KA  8 2 10
m 2010 Gontarek Adam KKK Wołomin 7 2 9
m 2010 Michałowski Oskar KSW Bushi 7 2 9
m 2010 Dąbrowski Maksymilian BKKK Dubiel dojo 5 2 7
m 2010 Sasin Marcel KSW Bushi 5 2 7
m 2010 Polak Miłosz KSW KYOKUSHIN 4 2 6
m 2010 Wrzosek Antoni KSW KYOKUSHIN 4 2 6
m 2011 Moskal Fabian KSW Bushi 4 2 6
m 2010 Tworzydło Norbert Gorzycki KKK 4 1 5
m 2010 Zagożdzon Artur Fighters Dojo Góra Kalwaria 3 2 5
m 2011 Tocs Haralds WKB Latvia 4 1 5
m 2010 Kiselevs Markuss WKB Latvia 3 1 4
m 2010 Świerczyński  Borys SKSW Kyokushin Karate 3 1 4
m 2010 Bobrowski Dominik Fighters Dojo Góra Kalwaria 2 2 4
m 2011 Nędza Stanisław Bielski KKK 3 1 4
m 2011 Gręda Antoni KSW KYOKUSHIN 2 2 4
m 2011 Kurek Antoni KKS Kazoku 2 2 4
m 2011 Lisowski Jakub KKS Kazoku 2 2 4
m 2011 Pańczyk Konstanty KSW Bushi 2 2 4
m 2011 Shapira Robert AZS UW Highlander KA  2 2 4
m 2010 Liepins Leo WKB Latvia 2 1 3
m 2010 Macikowski Marcel Malanów 2 1 3
m 2010 Skobeiko Ralfs WKB Latvia 2 1 3
m 2010 Kwasiborski  Adam Ostrowski KKK 1 2 3
m 2011 Dwarienczikow Arsenij Kaliningrad Karate 2 1 3
m 2011 Skuratovs Aleksejs WKB Latvia 2 1 3
m 2011 Makowski Wiktor Fighters Dojo Góra Kalwaria 1 2 3
m 2010 Cholewa Rafał KSW Bushi 1 1 2
m 2010 Chłopek Wojciech SKSW Kyokushin Karate 1 1 2
m 2010 Kapsa Mikołaj Bydgoski KKK 1 1 2
m 2010 Osipow Artiom Kaliningrad Karate 1 1 2
m 2010 Rudziński Wiktor SCK Białystok 1 1 2
m 2010 Stój Filip KSW Bushi 1 1 2
m 2011 Filipowicz Marcel Turek 1 1 2
m 2011 Gutowski Krzysztof KKK Wołomin 1 1 2
m 2011 Kuznetsov Aleksei BUDO-NORD 1 1 2
m 2011 Szewczyk Sebastian Nintai Głowno 1 1 2
m 2011 Tarasiewicz Szymon TBST 1 1 2
m 2011 Wytrykowski Tomasz Ostrowski KKK 1 1 2
m 2010 Akacki Mateusz Ostrowski KKK 0 1 1
m 2010 Bejmert Sergiusz Klub Karate Randori 0 1 1
m 2010 Błażejczyk Oliwier KSW Bushi 0 1 1
m 2010 Kaczyński Alan Gorzycki KKK 0 1 1
m 2010 Michałkiewicz Filip KS BUDOKAI Lublin 0 1 1
m 2010 Mikołaj Buchelt Turek 0 1 1
m 2010 Osial Paweł KSW KYOKUSHIN 0 1 1
m 2010 Pawlak Piotr Malanów 0 1 1
m 2010 Piórkowski  Igor KSW KYOKUSHIN 0 1 1
m 2010 Połeć Adam Starachowicki KKK 0 1 1
m 2010 Radzki Bartosz KS BUDOKAI Lublin 0 1 1
m 2010 Ruszczyk Radosław KKS Kazoku 0 1 1
m 2010 Sawicz Antoni Ostrowski KKK 0 1 1
m 2010 Starak Dawid SCK Białystok 0 1 1
m 2010 Warchoł Adrian Gorzycki KKK 0 1 1
m 2010 Zając Wojciech Starachowicki KKK 0 1 1
m 2010 Zawada Borys KSW Bushi 0 1 1
m 2010 Zimowicz Marcel Koło 0 1 1
m 2010 Żytkowski Adam Fighters Dojo Góra Kalwaria 0 1 1
m 2011 Biczyk Adrian Fighters Dojo Góra Kalwaria 0 1 1
m 2011 Błaszczyk Mikołaj Malanów 0 1 1
m 2011 Czajka Jan KSW Bushi 0 1 1
m 2011 Feliński Antoni KKS Kazoku 0 1 1
m 2011 Gałan Norbert KS BUDOKAI Lublin 0 1 1
m 2011 Kobus Gustaw TBST 0 1 1
m 2011 Kopyt Franciszek KKK Wołomin 0 1 1
m 2011 Krawczak Paweł KSW Bushi 0 1 1
m 2011 Nowosielski Zenon KSW Bushi 0 1 1
m 2011 Ołowski Sebastian KKK Wołomin 0 1 1
m 2011 Plebański  Aleksander KSW Bushi 0 1 1
m 2011 Podgajny Piotr KS BUDOKAI Lublin 0 1 1
m 2011 Sawiuk Antoni KS BUDOKAI Lublin 0 1 1
m 2011 Szymkiewicz Jakub TBST 0 1 1
m 2011 Woźniak Mikołaj KSW Bushi 0 1 1
m 2011 Żytkowski Adam Fighters Dojo Góra Kalwaria 0 1 1
płeć rocznik nazwisko imie klub wygrane walki odbyte turnieje punkty
m 2012 Cymerman  Damian Ostrowski KKK 4 2 6
m 2012 Mołek Nikodem BKKK Dubiel dojo 4 2 6
m 2012 Mucenieks Emils WKB Latvia 4 1 5
m 2012 Galczinskiy Tomasz Ostrowski KKK 3 1 4
m 2012 Sobczak Kamil Turek 3 1 4
m 2012 Žeibe Emīls Karate Skola 3 1 4
m 2012 Jeżewski Antoni KSW Bushi 2 2 4
m 2012 Przeor Juliusz KKS Kazoku 2 2 4
m 2012 Rutkowski Filip KSW Bushi 2 2 4
m 2012 Kurek Bartłomiej KKS Kazoku 1 2 3
m 2013 Sieradzki Robert KSW KYOKUSHIN 1 2 3
m 2012 Galczynskij Tomasz Ostrowski KKK 1 1 2
m 2012 Lipskis Kirils WKB Latvia 1 1 2
m 2012 Simin Artur Kaliningrad Karate 1 1 2
m 2012 Zadrożny  Jakub Ostrowski KKK 1 1 2
m 2012 Żuchowski Nikodem Turek 1 1 2
m 2012 Hys  Oliwier KSW KYOKUSHIN 0 1 1
m 2012 Krasņiks Ivans Karate Skola 0 1 1
m 2012 Szalich Mateusz Turek 0 1 1
m 2012 Uścinowicz Kajetan KSW KYOKUSHIN 0 1 1
m 2012 Wilczewski Nataniel KSW KYOKUSHIN 0 1 1
m 2013 Czupryński Adam Koło 0 1 1
m 2013 Plebański  Bronisław  KSW Bushi 0 1 1
m 2013 Tomings Romāns Karate Skola 0 1 1