Seminarium z Sensei Piotrem Sawickim Zakopane 28.04.2013

zdjecie-tytuloweW zakopiańskim seminarium wzięło udział około 100 karateka. Trzy niedzielne treningi były prowadzone pod kątem wolnej walki (kumite), wszystkich jej zagadnień i aspektów. Na zaproszenie Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin, prowadzonego przez Sensei Włodzimierza Weselskiego 4 Dan zajęcia prowadził Sensei Piotr Sawicki 2 Dan – jedyny „Polski Mistrz Świata”, 4-krotny Mistrz Europy, 2-krotny Mistrz Ameryk oraz Sensei Jacek Synoradzki 1 Dan, 2-krotny Mistrz Europy, Mistrz Ameryk, wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski. Wydarzenie to cieszyło się sporym zainteresowaniem, co wiązało się także z przybyciem na to seminarium wielu czołowych zawodników Polski. Pierwszy trening obejmował aspekty techniczne wolnej walki, elementów poprawnej pozycji, poruszania się w pozycji, taktyki walki z przeciwnikiem. Drugi trening poświęcony był pracy na workach treningowych, poruszaniu się, doskonaleniu kombinacji do walki w parach. Trzeci (ostatni) to kombinacje na tarczach treningowych oraz sparingi, który poprowadził Sensei Weselski.

Archiwum:

Sensei Włodzimierz Weselski zaprasza na seminarium z sensei Piotrem Sawickim, który w 1997 roku zdobył tytuł mistrza świata w kategorii do 70 kg.

Opiekę medialną nad seminarium potwierdziła Telewizja Polsat, TVN 24, Telewizja Regionalna, a także Tygodnik Podhalański i Podhale Sport.

Wszystkie „czarne pasy”jako osoby zaproszone są zwolnione z opłaty wpisowego. NEW!

Szczegóły: