U.S. Weight Category Karate Championships 31.01.2016

uswc201631.01.2016 w  Los Angeles odbyły się Wagowe Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych.

Jedyny, złoty medal dla Polski wywalczył sensei Tomasz Dewalski, w formule Kata Seniorów.

Oficjalne wyniki:

USWC2016_posterKata Junior Intermediate
1 Keigo Tamaki – North Valley, CA
2 Taiga Ishida – West LA, CA
3 Taylor Fujioka – Manhattan Beach, CA

Kata Junior Advance
1 Gento Shimamura – Torrance, CA
2 Sarah Watanabe – Torrance, CA
3 Hikaru Higaki – Torrance, CA

Kata Senior Intermediate
1 Nina Bonadonna – New York, NY

Kata Senior Advance
1 Nariko Watanabe – Torrance, CA
2 Suyen E. Pell – Manhattan Beach, CA
3 Naoko Tago – West LA, CA

Kata Adult Intermediate
1 Kristine Kamimura – West LA, CA

Kata Adult Advance
1 Tomasz Dewalski – Poland
2 Christopher Coll – New York, NY
3 Ana Feher – Canada

Kumite
BOYS 5-6yrs
1 Takeru Yoshida – Torrance, CA
2 Ryoma Tadokoro – Torrance, CA

BOYS 7-8yrs
1 Taiga Ishida – West LA, CA
2 Noah Yasuda – West LA, CA
3 Hiroki Hasegawa – Irvine, CA

GIRLS 8-9 yrs
1 Aoi Shiramizu – Los Angeles, CA
2 April Kim – Torrance, CA

BOYS 8-9 HW
1 Leon Terakubo – North Valley, CA
2 Kenta Asoshina – Torrance, CA
3 Yukito Yoshida – Los Angeles, CA

BOYS 9 yrs
1 Taizo Nakayama – West LA, CA
2 Keigo Tamaki – North Valley, CA
3 Kile Wakabayashi – Los Angeles, CA

BOYS 10 yrs
1 Sora Kobayashi – Orange County, CA
2 Shota Hasegawa – Irvine, CA
3 Aidin Callas – North Valley, CA

Girls 10 – 11 yrs
1 Paula Miki Rosca – Torrance, CA
2 Alicia Maya Rosca – Torrance, CA
3 Sophia Le-Grouwstra – West LA, CA

BOYS 11-12 yrs LW
1 Tatsuya Sawamura – Orange County, CA
2 Dean Yuji Khan – West LA, CA
3 Kyle Yoshimi – West LA, CA

BOYS 11-12 yrs HW
1 Roy Uchino – West LA, CA
2 Alan Terakubo – North Valley, CA
3 Ace Seiji Jacobs – Orange County, CA

GIRLS 12 – 13 yrs
1 Hikaru Higaki – Torrance, CA
2 Luna Nomura – Torrance, CA

BOYS 13-14yrs
1 Kohnosuke Yamada – West LA, CA
2 Kioto Shimamura – Torrance, CA
3 Sean Tanaka – Los Angeles, CA

BOYS 14-15yrs HW
1 Koorosh Evagee – West LA, CA
2 Hironobu Hirano – Orange County, CA
3 Akira Higaki – Torrance, CA

BOYS 16 yrs
1 Ryuho Tago – West LA, CA
2 Christian Buffaloe – Seabord, NC

WOMEN SENIOR LW
1 Nariko Watanabe – Torrance, CA
2 Naoko Tago – West LA, CA

WOMEN SENIOR HW
1 Oxana Ogiwara – North Valley, CA
2 Iris Reyes – New York, NY

MEN SENIOR
1 Peter Bellingham – New York, NY
2 Collin Johnson – Burbank, CA
3 Pavel Tsatsouline – Manhattan Beach, CA

Women Light-Middle
1 Ksenia Ulitina – Russia
2 Reena Prasad – New Zealand
3 Danessa Rodriguez – New York, NY

Men Light
1 Alim Iunusov – Russia
2 Showta Moriyama – Los Angeles, CA
3 Grzegorz Kedzierski – Great Britain

Men Middle
1 Sota Nakano – Torrance, CA
2 Enrique Rasheed Mayers – Ocianside, CA

Men Heavy
1 David Navoian – Russia
2 Jahnmaine Christie – Great Britain
3 Stanimir Kondov – New York, NY

Men Super Heavy
1 Taiga Yanagisawa – Los Angeles, CA
2 Ryan Powell – Los Angeles, CA
3 Seiichiro Fujimoto – Los Angeles, CA

Best Technique / Alim Iunusov – Russia
Best Spirit / Reena Prasad – New Zealand

Wyniki Polaków w poprzedniej edycji imprezy.