V Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów 10.10.2015

P1760975W sobotę 10 października 2015 roku w hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie odbył się V Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów.

W turnieju wzięły udział ekipy z 23 klubów z terenu całej Polski. Na ciechanowskich matach stanęło 240 zawodniczek i zawodników zarówno z kategorii dzieci i młodzieży jak i seniorów i oldbojów.

Drużynowo zwyciężyły Klub Sportów Walki BUSHI kierowany przez sensei Pawła Juszczyka, drugie miejsce zajął klub MASTERS DOJO sensei Piotra Moczydłowskiego a na trzecim miejscu znalazł się Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin sensei Wiesława Orzoła.

Najlepszymi zawodnikami tegorocznej edycji turnieju okazali się Głowacka Wiktoria i Kraśniak Jakub.

Organizatorem zawodów był Ciechanowski Klub Karate Kyokushin. Współorganizatorami turnieju byli jak co roku Mazowiecki Klub Karate Kyokushin i Prezydent Ciechanowa.

Funkcję sędziego głównego pełnił  sensei Rafał Tomala.

Komunikat końcowy

Archiwum:

ciechanow_2015

Sensei Wojciech Gołębiewski z Ciechanowa zaprasza na kolejną edycję turnieju. Zawody kumite przeznaczone dla dzieci, młodzieży oraz seniorów. Zgłoszenia do wtorku, 6 października.