VI Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów 8.10.2016

otwarcie_ciechanow_2016Szósta edycja ciechanowskich zawodów w karate kyokushin odbyła się 8.10.2016 r. na hali MOSiR w Ciechanowie. Turniej zorganizował Ciechanowski Klub Karate Kyokushin. Sędzią Głównym był Shihan Jan Mazurkiewicz. Na macie zmierzyło się łącznie 250 zawodników reprezentujących 24 kluby: Mazowiecki KKK, Ciechanowski KKK, KSW Bushi, Masters Dojo WASW, Olsztyński KKK, Bushi Team, Augustowski KKK, Ostrołęcki KKK, Ostródzki KKK, Ostrowski KKK, Bielski KKK, Włocławski KKK, Iławski KKK, Przasnyski KKK, KSW Włocławek, Poznański KKK, WKKK A. i S. Sypień, ASW Jonkowo, Olecka SSWKK, Węgorzewski KKK, ASW Szczytno, Łomżyński KK, Kaliski KKK i ZKKK.

Po pełnych emocji walkach wyłoniono najlepszych zawodników turnieju, którymi zostali: Jakub Kraśniak – na co dzień ćwiczący w sekcji Krasne Ciechanowskiego KKK i Aleksandra Trzepanowska reprezentująca sekcję Kraszewo Ciechanowskiego KKK. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajął Mazowiecki KKK, drugie Ciechanowski KKK a trzecie KSW Bushi. Wszystkim zawodnikom i klubom serdecznie gratulujemy odwagi, waleczności i osiągniętych wyników. I życzymy dalszych sukcesów.

W zorganizowaniu wydarzenia niezwykle pomocni byli animatorzy z COEK Studio i pasjonatki mangi, którzy stworzyli –  cieszący się ogromnym zainteresowaniem – kącik związany z Japonią, czym uatrakcyjnili pobyt na turnieju, za co serdecznie dziękujemy. Wsparcie Mazowieckiego KKK i Przasnyskiego KKK w przygotowaniach do turnieju i w trakcie jego trwania było nieocenione. Dziękujemy. Wyrazy wdzięczności kierujemy też do samorządów Gminy Ciechanów, Gminy Krasne i Gminy Ojrzeń. Za pomoc w sfinansowaniu przedsięwzięcia dziękujemy Miastu Ciechanów. Za udostępnienie hali sportowej na turniej i pomoc w przygotowaniach dziękujemy MOSiR w Ciechanowie. Fantastyczny plakat promujący wydarzenie stworzyła dla nas pani Magdalena Jabłońska – dziękujemy. Wdzięczni jesteśmy sensei Agnieszce Winek za wsparcie w trakcie przygotowywania turnieju i w jego prawidłowym przebiegu. Podziękowania kierujemy także do sędziów – za dbałość o sportową atmosferę, za zapewnienie bezpieczeństwa zawodników na macie, za odpowiedzialność i całkowite skupienie na ocenianych walkach. Dziękujemy również rodzicom, uczestnikom i sympatykom CKKK za obecność na turnieju i pomoc w trakcie jego trwania.

Archiwum:

ciechanow_2016Sensei Wojciech Gołębiewski z Ciechanowa zaprasza na kolejną edycję turnieju. Zawody kumite przeznaczone dla dzieci, młodzieży, seniorów, seniorów +35 lat. Zgłoszenia do środy, 5 października.

Oprócz pokazu umiejętności w walce i sportowej atmosfery zapewniamy atrakcje dodatkowe, które przybliżą Kraj Kwitnącej Wiśni:
Anime, Manga, Sudoku,Fukuwarai, ciekawostki o Japonii.

Na tym turnieju obowiązują przepisy walki IKO z 5 maja 2016 (ENG) (POL).

Film promujący zawody: