Winter Camp Limanowa 18-20 stycznia 2013

wersja aktualna, poprawiona 18 grudnia 2012

W dniach 18-20 stycznia 2013 w Limanowej odbyła się druga edycja Obozu Zimowego Winter Camp 2013, w którym udział wzięło około 140 karateka z Polski, Białorusi, Słowacji i Czech. Treningi poprowadził legendarny uczeń Sosai Mas. Oyamy, Shihan Tsutomu Wakiuchi 6 dan, a asystowali mu shihan Eugeniusz Dadzibug 5 dan, shihan Jan Gruba 5 dan, shihan Roman Woźniak 5 dan, sensei Włodzimierz Weselski 4 dan oraz sensei Zbigniew Goliński 3 dan.

Profesjonalizm Shihan Tsutomu Wakiuchi podziwialiśmy przez kolejne dni obozu, surowe oblicze „ostatniego samuraja” emanowało także ciepłem osobistym i dobrocią.

Organizator, Sensei Włodzimierz Weselski, dziękuje wszystkim przybyłym Shihan, Sensei i Senpai. Podziękowania kieruje w szczególności od Sensei Zbigniewa Golińskiego za organizacyjne przygotowanie imprezy oraz do Sensei Pawła Juszczyka za przygotowanie galerii foto.

Obszerna relacja i galeria na stronie Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate NEW!

Galerie:

Treningi:

Egzamin:

Portrety i zdjęcia grupowe:

fot. Paweł Juszczyk

Archiwum:

W związku z potwierdzonymi przyjazdami ekip zagranicznych na Winter Camp organizator przypomina i bardzo prosi o rezerwacje miejsc noclegowych podanych na ulotce, a także o wstępne przesłanie informacji o chęci udziału w egzaminie na 1-2 dan.

Sensei Włodzimierz Weselski 4 dan zaprasza na drugą edycję Obozu Zimowego Winter Camp 18-20 stycznia 2013 w Limanowej. Zajęcia poprowadzi legendarny uczeń Sosai Mas. Oyamy, Shihan Tsutomu Wakiuchi 6 dan. Na Obozie odbędą się egzaminy do 2 dan włącznie.

Relacja z poprzedniej edycji imprezy – Winter Camp Katowice 2-4.12.2011

Galeria z poprzedniej edycji imprezy – Winter Camp Katowice 2-4.12.2011