XII zgrupowanie przygotowujące do zawodów międzynarodowych Górowo Iławeckie 18-28.08.2014

zgrupowanie

Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy na wakacyjne zgrupowanie dla zawodników z klubów współpracujących z IKO. Impreza jest kontynuacją cyklu zgrupowań organizowanych przez kluby z Polski Północno Wschodniej. Impreza odbędzie się w dniach 18-28 sierpnia 2014 w Górowie Iławeckim, w obiektach Zespołu Szkół z Nauczaniem Jeżyka Ukraińskiego (3 hale sportowe, 400 m kw. maty, nowoczesne boisko typu „Orlik”)

Zgrupowanie odbędzie się w ramach obozu BUSHI DOJO i Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin rozpoczynającego sezon 2014/2015. Treningi poprowadzą doświadczeni instruktorzy i utytułowani zawodnicy BUSHI DOJO (Paweł Juszczyk 4 dan, Agnieszka Winek 3 dan, Krzysztof Markowski 3 dan, Michał Kalmus 1 dan) oraz Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin (sensei Rafał Tomala 4 dan).

Swój udział zapowiedzieli  min. Anna Kaczyńska -Youssfi, Skander Youssfi oraz dwóch młodych zawodników z Tunezji.

Ponieważ impreza rozpoczyna nowy sezon, treningi będą obejmować zarówno ćwiczenia ogólnorozwojowe (CROSS WORKOUT oraz treningi biegowe) jak i specjalistyczny trening do walki sportowej, głownie pracę w parach z różnym partnerami z poza swojego klubu.

Szczegółowe informacje na temat kosztów udziału w  zgrupowaniu u kierowników klubów.

Równolegle ze zgrupowaniem odbywać się będzie obóz BUSHI DOJO dla dzieci od lat 7. Poza treningami karate obejmuje on bogaty program sportowo-rekreacyjny oraz opiekę pedagogiczną. Zajęcia będą odbywać się z podziałem na grupy wiekowe. Zapraszamy ewentualnych zainteresowanych. Więcej informacji o obozie dla dzieci i osób nie będących zawodnikami.

Kluby zainteresowane wysłaniem zawodników prosimy o zgłoszenie ilości uczestników i terminu ich pobytu najpóźniej  do 10 sierpnia 2014 ze względu na konieczność przygotowania odpowiedniej ilości miejsc noclegowych.

Zgłoszenia na zgrupowanie wyłącznie za pośrednictwem kierowników klubów, koniecznie mailem [email protected]

Więcej informacji:

Paweł Juszczyk 602 617 018
Rafa Tomala 602 675 693