XIII zgrupowanie przygotowujące do zawodów międzynarodowych Olsztyn 13.09.2014

P155048613 września 2014 odbyło się w Olsztynie przy udziale ponad siedemdziesięciu zawodników i instruktorów XIII zgrupowanie przygotowujące do zawodów międzynarodowych. Wzięli w nim udział karatecy z Augustowa, Ciechanowa, Dobrego Miasta, Józefowa, Łomży, Otwocka, Ostrowi Mazowieckiej, Olecka, Olsztyna, Ostrołęki, Piaseczna, Przasnysza, Wyszkowa, Warszawy i Dobrego Miasta.

Tym razem zgrupowanie obejmowało trening kata, który tym razem poprowadziła sensei Aleksandra Wieczorek oraz trening kumite. Rozgrzewkę i walki poprowadził gospodarz, sensei Marek Wieczorek. Następne zgrupowanie planowane jest na 11 października.

Galeria:

P1220291_03Archiwum:

Sensei Marek Wieczorek z Olsztyńskiego Klubu Kyokushin Karate zaprasza wszystkich na kolejne z cyklu, XIII zgrupowanie przygotowujące do zawodów międzynarodowych.  Trening kumite dla zawodników od rocznika 2002.

Plan zgrupowania :
Kata godz. 12.00
Kumite – 14:00
Miejsce:
Zespół Szkół  Ekonomiczno-Handlowych, ul. Paderewskiego 10/12 – wejście na salę gimnastyczną z tyłu szkoły od strony ul. Moniuszki – na boisko szkolne, można wjechać samochodem.

Strona organizatora: Olsztyński Klub Kyokushin Karate