XVI Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa 8.11.2015

P1770564Impreza zgromadziła rekordowa liczbę 460 zawodników z 43 klubów z terenu całego kraju. Mimo tak dużej liczby uczestników zawody przebiegły niezwykle sprawnie. Walki odbywałaby się na czterech matach a ostatni uczestnicy opuścili hale już o godzinie 19.00.

Organizatorem zawodów był sensei Paweł Juszczyk z Klubu Sportów Walki Bushi. W roli sędziego głównego wystąpił shihan Eugeniusz Dadzibug 5 dan. Turniej sędziowało aż 6 składów sędziowskich, co bardzo przyczyniło się do sprawnego przebiegu imprezy.

Najlepszym klubem w rywalizacji drużynowej został KSW Kyokushin z Zielonki prowadzony przez sensei Marcina Sieradzkiego.

W konkurencji kumite poniżej 18 lat osobno rywalizowali zawodnicy z pomarańczowymi pasami, natomiast w seniorach stworzono dodatkowo oddzielne kategorie pierwszego kroku. W poszczególnych kategoriach najbardziej utytułowani zawodnicy byli rozstawieni.

Pojedynki były numerowane a dekoracje odbywały się w trakcie zawodów bez przerywania walk.

Więcej na stronie organizatora:

Archiwum:

STB_2015netensei Paweł Juszczyk zaprasza na szesnastą edycję Turnieju Karate Kyokushin IKO o Puchar Burmistrza Józefowa.  Ze względu na dostępność hali odbędzie się on tym razem w niedzielę.
Podobnie jak rok temu, rozegrane będą osobne kategorie dla pomarańczowych pasów (do 18 lat). Rozegrana będzie także konkurencja kata dla zaawansowanych.
Tak, jak na wiosennym turnieju Mazovia Cup, dekoracje będą odbywać się bez przerywania turnieju, po finałach w poszczególnych kategoriach.
Zgłoszenia do 5.11.2015.

Na XVI Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa 8.11.2015 najbardziej aktywni zawodnicy kumite będą rozstawieni na podstawie stworzonego specjalnie na tę potrzebę rankingu.
Ranking listopad 2015 – aktualizacja 4.11.2015

Informacje:

Information in English:

otworcie