XVII Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa 5.11.2016

0113_46975 listopada 2016 roku w Józefowie k. Warszawy odbył się XVII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Zawody odbyły się z udziałem 471 zawodników z 39 klubów z Warszawy, Zielonki, Ząbek, Ciechanowa, Wrocławia, Olsztyna, Białegostoku, Ostrołęki, Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Piaseczna, Błonia, Brwinowa, Malborka, Augustowa, Leżajska, Łomży, Białej Podlaskiej, Ostródy, Ostowi Mazowieckiej, Jonkowa, Olecka, Lublina, Krosna, Włocławka, Bielska Białej, Broku, Iławy, Józefowa, Otwocka, Karczewa, Kalisza, Chełma, Szczytna, Chwaszczyna, Wesołej, Michałowic, Przasnysza oraz dwóch rosyjskich zawodników z Tweru. Sędzią głównym był shihan Jan Mazurkiewicz z Włocławka.

Organizatorem był Klub Sportów Walki Bushi kierowany przez sensei Pawła Juszczyka, a współorganizatorem Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał wice Burmistrz Józefowa Marek Banaszek. Zawody odbyły się przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki i Powiatu Otwockiego.

poster_tb_2016Archiwum:

Sensei Paweł Juszczyk zaprasza na siedemnastą edycję Turnieju Karate Kyokushin IKO o Puchar Burmistrza Józefowa.

Podobnie jak rok temu, rozegrane będą osobne kategorie kumite dla pomarańczowych pasów (do 18 lat). Rozegrana będzie także konkurencja kata gdzie regulamin został dopasowany do wymagań na Pucharze Europy (dla zawodników w wieku 14-15 lat, 16-17 lat, seniorów), dlatego szczególnie zapraszamy osoby planujące start na PE w Lublinie 27.11.2016. Dekoracje będą odbywać się bez przerywania turnieju, po finałach w poszczególnych kategoriach. Zgłoszenia do 2.11.2016.

Na XVII Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa 5.11.2016 najbardziej aktywni zawodnicy kumite będą rozstawieni na podstawie stworzonego specjalnie na tę potrzebę rankingu.

English version: NEW!

Na tym turnieju obowiązują przepisy walki IKO z 5 maja 2016 (ENG) (POL).