XXII zgrupowanie przygotowujące do zawodów międzynarodowych Białystok 24.05.2015

IMG_117024 maja w Białymstoku  odbyło się w kolejne z cyklu zgrupowanie szkoleniowe. Zawodnicy wzięli udział w treningu kata, a następnie odbył się trening kumite.W zgrupowaniu wzięło udział 50 zawodników podczas treningu kumite oraz 20 uczestników treningu kata. Zawodnicy reprezentowali 6 klubów: Białystok, Augustów, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Warszawa – Gruba, Grodno – Białoruś.Organizatorem był Białostockiego Klubu Karate Kyokushin „KANKU” prowadzony przez Sensei Michała Puczko.
Galeria:

 

Archiwum:

zgrupowanie

Sensei Michał Puczko w imieniu Białostockiego Klubu Karate Kyokushin „KANKU”  ma zaszczyt zaprosić zawodników i trenerów na kolejne cykliczne zgrupowanie przygotowujące do zawodów krajowych i międzynarodowych. Zgrupowanie odbędzie się 24.05.2015 r. w Białymstoku.

W zgrupowaniu weźmie odział drużyna z Białorusi. Towarzyszyć jej będzie białoruska ekipa telewizyjna

Szczegóły:

zgrup_bialystokHarmonogram zgrupowania:
godz. 11.00 – 12.30  – kata
godz. 12.30 – 14.30  – w parach kombinacje do walki + randori

Zapraszamy również dzieci (tylko nie początkujących) od rocznika 2005 i starszych do udziału w zgrupowaniu. Proszę o wyposażenie swoich zawodników w: kaski, suspensoria, hogo, ochraniacz goleń stopa, piąstkówki. Zawodnik, który nie będzie posiadał powyższych ochraniaczy nie będzie uczestniczył w kumite.

Miejsce:
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego
15-566 Białystok, ul. Ks. St. Suchowolca 26
Uwaga: Szkoła znajduje się w parku przy wylocie na Zabłudów w dzielnicy Dojlidy.