XXIV zgrupowanie przygotowujące do zawodów międzynarodowych Zielonka 14.11.2015

zdjęcie grupowe14 listopada w podwarszawskiej Zielonce odbyło się XXIV zgrupowanie kumite i kata. Klub Sportów Walki KYOKUSHIN, we współpracy Polską Federacją Karate Kyokushinkai, zaprosił na spotkanie przygotowujące do zbliżających się zawodów międzynarodowych. Do Dojo OKiS Zielonka, prowadzonym przez sensei Marcin Sieradzkiego, przyjechało 100 karateków głównie z klubów północno-wschodniej Polski, aby udoskonalić umiejętności przed grudniowym Pucharem Europy w Katowicach. Oficjalnego otwarcia zgrupowania dokonał Burmistrz Miasta Zielonka Pan Grzegorz Dudzik.

walki kobietTrening główny kata poprowadził shihan Jan Gruba w asyście sensei Radosława Grabowskiego, który w dalszej części zajął się grupą młodszą. W godzinach popołudniowych treningowi kumite przewodniczył sensei Rafał Tomala, podczas którego prowadzący szczególną uwagę zwrócił na doskonalenie pracy na nogach podczas pojedynku oraz analizę taktyczną walki. Na zakończenie odbyły się wyczerpujące sparingi wnoszące kolejną porcję doświadczenia przed najważniejszym europejskim startem w tym sezonie.

Podsumowaniem treningu było wręczenie oficjalnych powołań z Polskiej Federacji Karate Kyokushinkai na Mistrzostwa Europy Open oraz Puchar Europy. Impreza zawierała elementy programu profilaktyki uzależnień od narkotyków realizowanego przez Miasto Zielonka. drużyna KSW KYOKUSHINWsparcie organizacyjne dla zgrupowania zapewniły: Martrans, Power Water’s, Comm. Art., Ravi, Grupa DSF, Jurajska oraz Kalinka. Więcej zdjęć ze zgrupowania na www.kswkyokushin.pl

Archiwum:

zgrupowanie_2015_zielonka

OGÓLNOPOLSKIE ZGRUPOWANIE W ZIELONCE PRZED MISTRZOSTWAMI ŚWIATA I PUCHAREM EUROPY

Polska Federacja Karate Kyokushin oraz Klub Sportów Walki KYOKUSHIN mają zaszczyt zaprosić w sobotę 14 listopada do Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce, ul. Łukasińskiego 1/3 na Ogólnopolskie Zgrupowanie Kumite i Kata przed Mistrzostwami Świata i Pucharem Europy. Spotkanie dla zawodników semi contact z roczników 2005 i starszych oraz seniorów full contact.

Szczegóły:

Zgrupowanie odbędzie się na sali gimnastycznej.

Harmonogram:

  • od 12.15 – indywidualna rozgrzewka dla zawodników kata
  • 12.30-13.30 – trening kata
  • 15.00-17.30 – kombinacje do walki i trening kumite
  • 17.30 – wręczenie powołań na Mistrzostwa Europy i Puchar Europy w Katowicach (zgłoszenie listy osób do otrzymania powołań do 9 listopada – plik Excel w załączniku)

Aby zawodnik otrzymał powołanie podczas zgrupowania, trenerzy powinni wysłać listę uczestników Mistrzostw w formularzu Excel do dnia 9 listopada (poniedziałek).
Osoby, które nie dostarczą stosownych danych w terminie nie otrzymają powołań w dniu zgrupowania.

  • Dla osób obecnych w Zielonce – adres do przesłania listy w formularzu Excel: sieradzki.marcin@wp.pl
  • Dla osób uczestniczących w turnieju Grand Prix Beskidów – Bielsko-Biała: e.dadzibug@wp.pl

Więcej informacji na www.pfkk.pl  &  www.kswkyokushin.pl

W razie pytań proszę o kontakt:
sieradzki.marcin@wp.pl
tel. 505 598 876