XXX zgrupowanie przygotowujące do zawodów międzynarodowych Józefów 12.11.2016

imgp060412 listopada w Józefowie odbyło się kolejne z cyklu zgrupowanie kata i kumite dla zawodników. Pomimo, że odbywały się w tym samym dniu dwie inne duże imprezy (XXVII Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Szczecinek 12.11.2016, II Grand Prix Beskidów, Bielsko-Biała 12.11.2016) na zgrupowaniu stawiło się ponad 80 zawodników z Warszawy, Ciechanowa, Gdyni, Piaseczna, Błonia, Józefowa, Otwocka, Zielonki, Ząbek, Ostrowi Mazowieckiej, Lesznowoli, Czarnej Białostockiej, Łomży.  Organizatorem był Klub Sportów Walki Bushi sensei Pawła Juszczyka i składało się treningu kata w formie występu z oceną punktową oraz treningu kumite obejmującego omówienie zmian w przepisach, rozgrzewkę, trening praktyczny nowych przepisów oraz 15 dwuminutowych pojedynków.

Fotorelacja

 

 Archiwum:

zgrupowanieKolejne z cyklu zgrupowanie pod kątem przygotowania do najważniejszych zawodów w sezonie, ostatnie przed Mistrzostwami Europy Open i Pucharem Europy w Lublinie, odbędzie się w sobotę 12 listopada w Józefowie, a organizatorem będzie sensei Paweł Juszczyk. W związku z tym, że w PE mogą wziąć udział osoby od rocznika 2006 także na zgrupowanie zapraszamy uczestników od tego rocznika.

Uwaga!

  1. Trening KATA pod kątem PE w Lublinie zostanie przeprowadzony w formie występu wraz z oceną punktową, jej uzasadnieniem i uwagami dla zawodnika.
  2. Podczas treningu KUMITE zalecamy używanie szczęki. To szczególnie ważne dla zawodników kat. junior startujących na PE w Lublinie.

Szczegóły:

Miejsce:

Sale treningowe Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie.
Józefów-Michalin ul. Sienkiewicza 2 (inne miejsce niż organizowane w Józefowie turnieje)

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych (rocznik 2006 i starsi)

Plan zgrupowania:

  • 12:00 kata występ wg regulaminu PE dla poszczególnych kategorii wiekowych
  • 14:00 trening kumite