Zgrupowanie Karate Kyokushin Sosnowiec 22.02.2014

seminarium_2122 lutego w milowickiej Hali Sportowej odbyło się pierwsze w tym roku Zgrupowanie szkoleniowe Okręgu śląskiego, zorganizowane przez Sosnowiecki Klub Karate. Głównymi instruktorami byli Gospodarz wydarzenia – Shihan Eugeniusz Dadzibug oraz Shihan Andrzej Manecki z Siemianowic.

Blisko 100 karateka z Klubów z Chorzowa, Chrzanowa, Częstochowy, Katowic, Rudy Śl., Siemianowic Śl., Zabrza, Żor, Sosnowca oraz Kalisza miało okazję doskonalić swoje umiejętności w czasie 4 godzinnego treningu.

Obszerna galeria na stronie organizatora

Relacja i galeria:

Podczas pierwszej części skupiono się na podstawach – kihon oraz na kata geksaisho, które jest wykonywane przez zawodników podczas eliminacji turniejów międzynarodowych. Druga cześć w całości poświęcona była taktyce walki oraz ćwiczeniom z partnerem. Zwieńczeniem seminarium była możliwość konfrontacji swoich umiejętności w walce – kumite.

Po wyczerpującym i owocnym w nowe doświadczenia oraz wiedzę treningu, wszyscy uczestnicy spotkali się na Sayonarze. Każdy miał możliwość skosztowania tradycyjnego japońskiego przysmaku sushi oraz mógł wymienić spostrzeżenia i uwagi z treningowymi parterami.

Archiwum:

sem_sosnowiec02Shihan Eugeniusz Dadzibug oraz Shihan Andrzej Manecki mają zaszczyt zaprosić Shihan, Sensei, Senpai na zgrupowanie Karate Kyokushin Okręgu Śląskiego, które odbędzie się 22 lutego 2014roku w Hali Sportowej przy ulicy Baczyńskiego 4 w Sosnowcu Milowicach.

Celem zgrupowania jest przygotowanie kadetów, juniorów, młodzieży i seniorów do Mistrzostw krajowych i zagranicznych.

Program seminarium:
10:00-12:00 Kihon i Kata
12:00-14:00 Kumite
14:30 Sayonara (degustacja Sushi)
Koszt uczestnictwa w seminarium wynosi 20 zł.
Konieczne wcześniejsze zapisy w Sosnowieckim Klubie Karate do dnia 19 lutego 2014 roku mailowo [email protected] ze wskazaniem uczestników.